A keen dog for every occasion

Her data değiştiğinde veya modifiye edildiğinde, datayı düzenli ve sıralı saklayabilmek için prosedürlere ve etkili metodlara ihtiyaç vardır. Günümüz kompleks otomatik üretim prosesleri farklı kontrol programları, sürücü sistemleri, saha cihazları, robot çeşitleri, programlama dilleri, dosya formatları, ve spesifik uygulamalar gibi komponentlerden meydana gelir. Üretimi pürüzsüz kılmak ve oluşabilecek rahatsızlıkları önlemek için sürekli dataların kontrol edilmesi gereklidir.
Versiyon kontrolü, geçmişe dönük değişiklik kayıdı, backup ve geri yükleme işlemlerinin sürekli ve izlenebilir olması, üretimin düzgün olmasına izin verirken proses optimizasyonu ve işletme güvenliğini göz ardı etmememizi sağlar. Bu, fabrika ve makina üreticileri, sistem entegratörleri ve bakım personeli için bir gerekliliktir.

Kullandığınız program SIMATIC S5, SIMATIC S7, WinCC, WinCC flexible, PCS 7, InTouch, RsLogix, Modsoft, Sinumerik 840D, ABB veya Kuka robot programları, Microsoft Wordveya Excel, Adobe PDF veya herhangi farklı data tipi olursa olsun, her zaman kontrol altında olması bir gerekliliktir. Geçmişte sadece hataya meyilli manuel prosedürler mevcut idi. Evrensel Data Yönetimi sağlayan bir yazılıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihitiyacı karşılamak üzere geliştirilmiş çözüm: versiondog

versiondog simultane oluşan ve tahmin edilemeyen durumlara son verir. veriondog data sürülerinize bekçi köpeği olmaktan daha fazlasını sunar.

Ayrıntılı bilgi için versiondog web sitesini ziyaret edebilirsiniz.