Otomatik kontrolün endüstride ilk yerleşmeye başlıdığı tarihte pekçok sistem rölelerle veya özel olarak tasarlanmış elektronik kartlarla kontrol ediliyordu. Bu sistemlerin çok maliyetli olması yanında karmaşık yapısı, arıza takibinin zorluğu ve yeni teknolojik gelişmelere açık olmaması gibi daha birçok sorunuda beraberinde getirmekteydi. Aynı zamanda reçete işleme, veri toplama, değerlendirme ve raporlama özelliklerinde yoktu. İşte bu nedenlerden dolayı PLC ler (programlanabilen konroller) ve SCADA (veri tabanlı gözetleme ve kontrol sistemeleri) doğdu.

Neden Nokta ?

NOKTA, konusunda uzman kadrosu ile sizlere proje, eğitim, bakım ve servis konularında profesyonel hizmetler sağlar. Temel hedefimiz müşterilerimizle uzun süreli ve güvene dayanan ilişkiler kurmaktır.

Avantajlarımız

  • Konusunda uzmanlaşmış ve yetkinliğini ispatlamış kişilerle çalışırız
  • Zamanın birincil derecede önemli bir kaynak olduğu bilincinden hareketle projelerimizi zamanında tamamlarız.
  • İşimizin kalitesinden taviz vermeyiz
  • Müşterimiz olan firmalarda oluşacak arızalara karşın 24 saat içerisinde servis hizmeti sunar ve en kısa zamanda çözüm bulmak için çalışırız
  • Sistemlerinize en yeni ve en uygun çözümü sağlamak için takım olarak sürekli teknolojiyi takip eder ve projelerimizi bu doğrultuda gerçekleştiririz.